Polska Liga Heroes 3
Login : Hasło : Autologowanie
Czy weźniesz udział w turnieju FiXów?
TAK
NIE

Do końca sezonu pozostało :

-712 dni.

rivenris obchodzi dzisiaj 28 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
ptakms obchodzi dzisiaj 31 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
andrzejk128 obchodzi dzisiaj 31 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
Bex obchodzi dzisiaj 30 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
Ozdarify obchodzi dzisiaj 26 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
sacred97 dołączył do nas 8 lat temu.
adamwozniak36 dołączył do nas 7 lat temu.
Grassmawer dołączył do nas 7 lat temu.
Wolski dołączył do nas 6 lat temu.
bilon dołączył do nas 4 lata temu.

Jakimi czarami można zdjąć postarzenie? Czy antymagia usunie postarzenie?

tse tse: Uleczenie(Cure) oraz Dispell(Odwrócenie zaklęć). Antymagia na exp. nie usunie postarzania. To samo tyczy się Besekrera - antymagia bez magii ziemi lub z magią ziemi na poziomie basic(podstawowym) nie usunie berserk. Dopiero mając antymagię z magią ziemi na poziomie co najmniej advanced usuniemy berserk ze swojej jednostki!Ostatnio dodane zdjęcia i screenshoty.

 

Drodzy gracze Ligi Heroes 3. Zgłaszamy się do Was z wielką prośbą o wsparcie finansowego na serwer oraz domenę. Przez pierwsze dwa lata dotację wystarczały prawie na wszystkie opłaty. Niestety kolejne dwa lata musieliśmy opłacać z własnych kieszeni. Dzisiaj liczymy na Waszą pomoc.

Kwota do zebrania nie jest wielka. Potrzebujemy 220 zł aby opłacić domenę i serwer. Wystarczy więc 6 osób, które wpłacą po 40 zł (lub 11 po 20zł), aby w całości utrzymać WoH na ten rok.

Osoby chętne wspomóc Ligę zapraszamy do działu: Wspomóż ligę! gdzie znajdą informacje na temat konta do przelewu.

Osoby, które wpłacą dotację zostaną wymienione na liście sponsorów + dostaną mały pucharek na liście graczy.
W Byczynie 17-18.08.2012 podczas IX Konwentu Jaskini Behemota odbył się turniej Aren H3. Startowało 28 osoób, z tego 12 osób z ligi WoH. Zwycięzcą turnieju został Wojrad (BH) pokonując w finale Wawrzyńca (BMW). Do półfinału dotarli także Predrix (BH) i Lech (BH). Dokładna drabinka turniejowa jest na zdjęciu (Zdjęcia Użytkowników/Wojrad). Graliśmy na nowej arenie AK2.3

http://www.h3.ligaheroes.pl/uploads/photos/Wojrad_1345739571.jpg
Might and Magic: Heroes 6 nie zachwyca a wręcz drażni. Gra ku zdziwieniu i zawiedzeniu wielu fanów okazała się niedopracowaną wydmuszką - cieszy oko ale dla szanującego się stratega nie dostarcza nawet minimum przyjemności z gry. Mechanika i multiplayer leżą i kwiczą a prognozy na poprawę tego stanu nie są zbyt optymistyczne.
Hall of War postawił więc wrócić do tego co absolutnie najlepsze w świecie Heroes of Might and Magic - bitwy w Heroes 5 na odpowiednio przygotowanej mapie. Od powstania Ligi Arena w ciągu kilku lat przeszła niemal nieskończoną ilość poprawek a każda kolejna wersja mapy zwiększała zarówno potencjał strategiczny jak i przyjemność z gry. Teraz nadszedł czas aby wykorzystać jej najnowszą, najciekawszą i najlepszą odsłonę do turniejowych potyczek.

Bez zbędnego przeciągania, serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w 4 edycji najbardziej popularnego w Polsce turnieju związanego z piątą częścią wspaniałej sagi. Emocje gwarantowane!
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi tematami. Regulamin zostanie niebawem uzupełniony o ostateczny system rozgrywek natomiast wszelkie odchyłki od standardowej wersji Heroes V możecie znaleźć w temacie z opisem mapy. Choć jest to dość spora lista zapewniamy, że nie ma się czego bać. Start turnieju przewidziany jest na 14 kwietnia 2012. Do zobaczenia na polu bitwy za tydzień!

 

Zapisy

Arena - opis i zasady gry

Regulamin Turnieju
« < 5 - 6 - 7 - 8 - 9 > »
Zobacz podsumowanie roku 2009!
Aktualnie na stronie przebywają : brak zalogowanych, oraz 11 niezalogowanych użytkowników.
Dzisiaj na stronie byli : oraz 102 niezalogowanych użytkowników.
Ostatnie typowania graczy
Łącznie w 0 zakładach postawione jest 0 sztuk złota !!
Wygrane zakłady - 0 (0 złota), przegrane zakłady - 0 (0 złota)
Ostatnie dostępne zakłady
Przejdz do zakładów!
Zobacz historię zakładów!

Wybierz styl :

World of Heroes - Polska Liga Heroes of Might and Magic 3.

Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic. Liga Heroes 3 Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum Liga Heroes 5 Akademia Wojny - portal Heroes of Might and Magic 3 Kroniki Heroes - Wortal Informacyjny Serce Ashan
Aw Logojb Centrum_h3 Tajemnice