Polska Liga Heroes 3
Login : Hasło : Autologowanie
Czy weźniesz udział w turnieju FiXów?
TAK
NIE

Do końca sezonu pozostało :

-660 dni.

adrianvip0 obchodzi dzisiaj 25 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
Drakon obchodzi dzisiaj 27 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
Ula8710 obchodzi dzisiaj 30 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
przemojuve obchodzi dzisiaj 27 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
wolf4817 obchodzi dzisiaj 27 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
sonyk dołączył do nas 7 lat temu.
Kacek dołączył do nas 6 lat temu.
messi dołączył do nas 5 lat temu.
pablo16-sty dołączył do nas 4 lata temu.
zakreciliwode dołączył do nas 4 lata temu.
Bassi dołączył do nas 4 lata temu.

Ile punktów życia wskrzesza 1 Archanioł? Jaki jest warunek wskrzeszania?

tse tse: 100 punktów życia, Jednostka musi być z tych które da się wskrzesić a poza tym jeden archanioł może wskrzeszać tylko te jednostki które nie mają więcej niż 100 życia.

 Ostatnio dodane zdjęcia i screenshoty.

 

Drodzy gracze Ligi Heroes 3. Zgłaszamy się do Was z wielką prośbą o wsparcie finansowego na serwer oraz domenę. Przez pierwsze dwa lata dotację wystarczały prawie na wszystkie opłaty. Niestety kolejne dwa lata musieliśmy opłacać z własnych kieszeni. Dzisiaj liczymy na Waszą pomoc.

Kwota do zebrania nie jest wielka. Potrzebujemy 220 zł aby opłacić domenę i serwer. Wystarczy więc 6 osób, które wpłacą po 40 zł (lub 11 po 20zł), aby w całości utrzymać WoH na ten rok.

Osoby chętne wspomóc Ligę zapraszamy do działu: Wspomóż ligę! gdzie znajdą informacje na temat konta do przelewu.

Osoby, które wpłacą dotację zostaną wymienione na liście sponsorów + dostaną mały pucharek na liście graczy.
W Byczynie 17-18.08.2012 podczas IX Konwentu Jaskini Behemota odbył się turniej Aren H3. Startowało 28 osoób, z tego 12 osób z ligi WoH. Zwycięzcą turnieju został Wojrad (BH) pokonując w finale Wawrzyńca (BMW). Do półfinału dotarli także Predrix (BH) i Lech (BH). Dokładna drabinka turniejowa jest na zdjęciu (Zdjęcia Użytkowników/Wojrad). Graliśmy na nowej arenie AK2.3

http://www.h3.ligaheroes.pl/uploads/photos/Wojrad_1345739571.jpg
Might and Magic: Heroes 6 nie zachwyca a wręcz drażni. Gra ku zdziwieniu i zawiedzeniu wielu fanów okazała się niedopracowaną wydmuszką - cieszy oko ale dla szanującego się stratega nie dostarcza nawet minimum przyjemności z gry. Mechanika i multiplayer leżą i kwiczą a prognozy na poprawę tego stanu nie są zbyt optymistyczne.
Hall of War postawił więc wrócić do tego co absolutnie najlepsze w świecie Heroes of Might and Magic - bitwy w Heroes 5 na odpowiednio przygotowanej mapie. Od powstania Ligi Arena w ciągu kilku lat przeszła niemal nieskończoną ilość poprawek a każda kolejna wersja mapy zwiększała zarówno potencjał strategiczny jak i przyjemność z gry. Teraz nadszedł czas aby wykorzystać jej najnowszą, najciekawszą i najlepszą odsłonę do turniejowych potyczek.

Bez zbędnego przeciągania, serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w 4 edycji najbardziej popularnego w Polsce turnieju związanego z piątą częścią wspaniałej sagi. Emocje gwarantowane!
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi tematami. Regulamin zostanie niebawem uzupełniony o ostateczny system rozgrywek natomiast wszelkie odchyłki od standardowej wersji Heroes V możecie znaleźć w temacie z opisem mapy. Choć jest to dość spora lista zapewniamy, że nie ma się czego bać. Start turnieju przewidziany jest na 14 kwietnia 2012. Do zobaczenia na polu bitwy za tydzień!

 

Zapisy

Arena - opis i zasady gry

Regulamin Turnieju
« < 5 - 6 - 7 - 8 - 9 > »
Zobacz podsumowanie roku 2009!
Aktualnie na stronie przebywają : brak zalogowanych, oraz 22 niezalogowanych użytkowników.
Dzisiaj na stronie byli : oraz 482 niezalogowanych użytkowników.
Ostatnie typowania graczy
Łącznie w 0 zakładach postawione jest 0 sztuk złota !!
Wygrane zakłady - 0 (0 złota), przegrane zakłady - 0 (0 złota)
Ostatnie dostępne zakłady
Przejdz do zakładów!
Zobacz historię zakładów!

Wybierz styl :

World of Heroes - Polska Liga Heroes of Might and Magic 3.

Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic. Liga Heroes 3 Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum Liga Heroes 5 Akademia Wojny - portal Heroes of Might and Magic 3 Kroniki Heroes - Wortal Informacyjny Serce Ashan
Aw Logojb Centrum_h3 Tajemnice