Polska Liga Heroes 3
Login : Hasło : Autologowanie
Czy weźniesz udział w turnieju FiXów?
TAK
NIE

Do końca sezonu pozostało :

-692 dni.

musiol obchodzi dzisiaj 27 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
Arti obchodzi dzisiaj 35 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
Beata2111 obchodzi dzisiaj 28 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
Artanis dołączył do nas 8 lat temu.
kurak19912 dołączył do nas 8 lat temu.
gral dołączył do nas 8 lat temu.
Ivor Hunter dołączył do nas 7 lat temu.
NieMaTakiegoBicia dołączył do nas 6 lat temu.
DOBEREK dołączył do nas 6 lat temu.

Co się stanie jak zaatakujemy nie ulepszone jednostki a wśród nich będzie kilka ulepszonych i zabijemy wszystkie nie ulepszone, a nastepnie poddamy bohatera lub bohater wtedy zginie?

Lech
: Jak zostaną tylko ulepszone jednostki to po bitwie znikną.Samouczek przygotował Lech

World of Heroes to Liga, w której grać może każdy amator gry Heroes III. Gracze wpisują się na listę chętnych do gry i umawiają się na pojedynki. W profilu każdego gracza jest podany do niego kontakt gg. Po rozegraniu partii obaj gracze raportują jej wynik na stronie ligi. Za wygraną zyskujemy punkty doświadczenia i złoto, a przegraną je tracimy.

Doświadczenie to po prostu punkty, które zarabiamy wygrywając. Przy pewnych progach doświadczenia zdobywamy kolejne poziomy. Za wygrane z osobami o wyższym poziomie jest więcej punktów i odpowiednio mniej za wygrane z osobą o niższym poziomie. Podobnie ilość doświadczenia zależy od rodzaju i wielkości mapy. Przy każdym nowym poziomie wybieramy dodatkową umiejętność i w ten sposób rozwijamy nasz profil. Pod koniec sezonu czołówka ligi walczy tymi profilami o pierwsze miejsce w lidze.

Złoto zarabiamy podobnie jak punkty doświadczenia i możemy je wydać na czary lub artefakty, które dodają się do naszego profilu, bądź pomnażać je w zakładach. Obstawianie jest bardzo łatwe, wybieramy gracza lub klan na który chcemy postawić, wpisujemy sumę i wciskamy postaw!

Zaklady

Gotowi_na_greGotowi na grę: Na stronie ligi cały czas widoczna jest lista graczy chętnych do gry. Gdy mamy ochotę, z którymś zagrać po prostu trzeba zagadać na gg. Zazwyczaj ludzie się wpisują, a potem nie wypisują gdy już zaczną grę także czasem trzeba trochę poszukać zanim znajdzie się chętnego przeciwnika. Gdy sami chcemy dołączyć do chętnych wystarczy wybrać swój poziom (zalecam początkujący na początek) i ewentualnie w dodatkowym opisie zawszeć jaką mapę lub na jakich zasadach ma się ochotę zagrać.
Bardzo ważne jest zapoznanie się z regulaminem gier. Jeżeli nie ustali się z przeciwnikiem inaczej to regulamin obowiązuje w pełni. Regulamin ma na celu zbalansowanie gry i mimo, iż początkującym graczom często wydaje on się bezsensowny i nieuzasadniony bardzo szybko przekonacie się, że gdyby nie on wygranymi rządziłby w dużym stopniu przypadek Ponadto należy ściągnąć niezbędne pliki z działu download.
 

Po zakończeniu partii należy zaraportować jej wynik. Najlepiej jest zrobić to od razu i nie ociągać się z raportowaniem nawet swoich przegranych. Należy wybrać odpowiedniego gracza, mapę, zamki i wynik. Gdy przeciwnik wyśle ten sam raport zostają rozdane punkty i złoto i można rozpocząć kolejną partię. Statystyki graczy można oglądać w ich profilach. Widać kto ma jakie osiągi którym zamkiem i jak często który wybiera. Raz na czas liga organizuje różne turnieje, do których warto się zapisywać gdyż jest to doskonała szansa na sprawdzenie się, zagranie z dobrymi zawodnikami oraz wygranie czegoś odjazdowego!

Raportuj

Aktualnie na stronie przebywają : brak zalogowanych, oraz 14 niezalogowanych użytkowników.
Dzisiaj na stronie byli : Gee, oraz 463 niezalogowanych użytkowników.
Ostatnie typowania graczy
Łącznie w 0 zakładach postawione jest 0 sztuk złota !!
Wygrane zakłady - 0 (0 złota), przegrane zakłady - 0 (0 złota)
Ostatnie dostępne zakłady
Przejdz do zakładów!
Zobacz historię zakładów!

Wybierz styl :

World of Heroes - Polska Liga Heroes of Might and Magic 3.

Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic. Liga Heroes 3 Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum Liga Heroes 5 Akademia Wojny - portal Heroes of Might and Magic 3 Kroniki Heroes - Wortal Informacyjny Serce Ashan
Aw Logojb Centrum_h3 Tajemnice